YCF | Register Company in UK & USA

Home Page

ثبت شرکت
بدون پیش پرداخت!

شرکت خود را با نماینده “YCF” پیشرو در ارایه خدمات در انگلستان ثبت کنید.

چرا ثبت شرکت در انگلیس

قوانین ثبت شرکت انگلیس، نسبت به سایر کشورهای اروپایی قوانین ساده‌تری دارند، به همین دلیل ثبت شرکت در انگلیس، در زمان کمتر و همچنین با هزینه بسیار کمتری نسبت به کشورهای دیگر صورت می‌پذیرد.

مزایا ثبت شرکت در انگلستان

 • روند آسان در ثبت شرکت
 • ثبت شرکت بدون نیاز به مراجعه حضوری
 • ثبت شرکت بدون نیاز به داشتن مسکن و حتی اقامت
 • جهت ثبت شرکت در انگلستان نیاز به ارائه فعالیت تجاری به عنوان رزومه ندارید
 • مالیات بر درآمد بسیار کم و قابل کنترل
 • حضور در بهترین کشور از لحاظ اقتصادی
 • محافظت فوق العاده از نام برند
 • سهولت تجارت در انگلستان
 • زیرساخت قوی انگلستان برای انجام هرچه بهتر تجارت
 • روند آسان در جهت جذب سرمایه گذار در کشور انگلستان
 • امکان ایجاد ثبت دامین با پسوند UK
 • امکان استعلام از انگلستان

" YCF BOX" این ماه رو از دست نده!

80% تخفیف فوق العاده برای همه بسته های ثبت شرکت

پیشنهاد ویژه فقط برای مدت محدود - در 28 فوریه 2022 به پایان می رسد

Days
Hours
Minutes
Seconds
1
Digital

Save: £2.200

£265

/ Year
LTD
Company Package
2
Digital & Print

Save: £2.200

£365

/ Year
LTD
Company Package
3
Privacy

Save: £2.200

£465

/ Year
LTD
Company Package
4
Professional

Save: £2.200

£565

/ Year
LTD
Company Package
5
International

Save: £2.200

£665

/ Year
LTD
Company Package

تیم کارشناسان ما اینجا هستند تا به شما کمک کنند

راه اندازی یک شرکت جدید اغلب می تواند دلهره آور باشد، به خصوص اگر قبلاً هرگز کسب و کاری را اداره نکرده باشید. تشکیلات شرکت شما تیمی متشکل از متخصصان باتجربه هستند که برای کمک به فرآیند تشکیل آماده هستند.

ما خدمات تخصصی ارائه می دهیم که می تواند تجارت جدید شما را به سرعت آغاز کند. مشتریان ما می توانند به راحتی با استفاده از مدیر شرکت آنلاین ما یک شرکت محدود را به صورت آنلاین راه اندازی کنند. ما همچنین خدمات دیگری را ارائه می دهیم که می تواند تجارت جدید شما را تکمیل کند. ما خدمات حمل و نقل نامه حرفه ای، اتاق جلسه و منشی را ارائه می دهیم که همگی برای کمک به شرکت جدید شما طراحی شده اند.

چرا هنگام راه اندازی کسب و کار خود از خدمات "YCF" باید استفاده کنید؟

بدون هزینه های پنهان

ما به قیمت گذاری روشن وشفاف اعتقاد داریم. قیمت اعلام شده قیمتی است که شما می پردازید. هیچ هزینه اضافی برای ثبت شرکت شما در ما وجود ندارد.

سرویس خدمات سریع

ما اینجا هستیم تا بتوانیم در کنار یکدیگر راه پر پیچ و خم امورات ثبتی را بپیماییم. ما در زمینه خود متخصص هستیم، تیم ما کلیه خدمات ثبت شرکت را در اسرع وقت وبا بهترین کیفیت ممکن انجام خواهیم داد.

21 سال تجربه

ما در زمینه خود متخصص هستیم، تیم ما بیش از 21 سال تخصص ترکیبی دارد. زحمت راه اندازی کسب وکار خود را بردارید ومطمئن باشید که از حمایتی که برای موفقیت نیاز دارید پشتیبانی می کنید.

خدمات قابل اعتماد

امروز مشتریان ما انتظار خدمات برجسته را دارند. به همین دلیل است که ما بسیار مفتخریم که 99٪ از مشتریان ما در TrustPilot به ما "عالی" و "عالی" امتیاز می دهند.

به سادگی

کل فرآیند، از سفارش تا استفاده از سیستم مدیریت شرکت رایگان ما، تا حد امکان ساده وآسان است تا به شما در ایجاد کسب وکار کمک کند.

حفظ حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی وامنیت مشتری در درجه اول اهمیت قرار دارد. ما اطمینان می دهیم که اطلاعات پرداخت، شرکت وشخصی شما در بالاترین سطح محافظت می شود.

"YCF" ومشتریان وفادار

مشتریان ما چه چیزی را در مورد ما دوست دارند؟

ما تخصص لازم را داریم تا به آنها توصیه کنیم که ساختار شرکتی صحیحی را که باید ایجاد کنند کدام است. بیشتر مشتریان برای کمک به ثبت شرکتی با سهام محدود به ما مراجعه می کنند. ساختار شرکت محدود محبوب است زیرا امکان توزیع سود بین سهامداران را فراهم می کند و در عین حال از آنها از طریق مسئولیت محدود محافظت می کند. متخصصان خدماتی مانند حسابداران و وکلا از ساختار شرکت با مسئولیت محدود بیشتر سود می برند و از سهامداران محافظت می کنند. از هر گونه بدهی مالی که ممکن است شرکت انباشته کرده باشد. انواع مدل‌های شرکتی در دسترس هستند، وما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا از این سردرگمی عبور کنید.

99% از نظرات مشتریان ما در TrustPilot به ما امتیاز عالی یا عالی می دهند. ما برای رسیدن به این نتیجه سخت کار کرده ایم و با بیش از 21 سال تجربه ترکیبی در صنعت، مفتخریم که یکی از ارائه دهندگان پیشرو در بریتانیا هستیم که در زمینه ثبت کسب و کار و ارائه خدمات تخصص دارد. خدمات منشی شرکت حرفه ای در حال انجام برای انواع مختلف شرکت. سالانه هزاران مشتری در سراسر جهان به ما اعتماد می کنند.

exercitation.

ما به عنوان یک آژانس رسمی ثبت شرکت، از زمان تشکیل خود، پیوندهای محکمی با خانه شرکت ها برقرار کرده ایم. از زمان شروع، هدف ما ارائه یک فرآیند ادغام یکپارچه بوده است که استفاده از آن سریع و ساده باشد. امروز، سیستم ثبت شرکت ما یکی است. از موثرترین و کارآمدترین در انگلستان است. در کمتر از 5 دقیقه می توانید شرکت جدید خود را ارسال کنید و اغلب تنها در عرض 3 ساعت، شرکت شما به طور کامل ثبت می شود. ما همچنین قیمت گذاری تشکیل شرکت خود را رقابتی نگه می داریم، در حالی که همیشه راه های نوآورانه ای را برای ارائه ارزش به مشتریان خود جستجو می کنیم. ما خوشحالیم که یکی از مقرون به صرفه ترین راه ها برای راه اندازی یک شرکت در بریتانیا هستیم.

مشتریان ما به پشتیبانی رایگان از یک تیم متخصص دسترسی دارند. ما همیشه در آماده باش هستیم تا کمک کنیم. در صورت نیاز به کمک در هر مرحله قبل، حین و پس از ثبت شرکت خود، می توانید از طریق تلفن یا ایمیل با ما تماس بگیرید.

ما گزینه های فوق العاده ای برای کسب و کار جدید شما داریم که شامل آدرس دفتر ثبت شده در مرکز لندن، آدرس خدمات مدیران و آدرس تجارت تجاری است. اینها به شما کمک می کنند تا کسب و کار جدید خود را با اعتبار بسازید و حریم خصوصی را برای مدیران خود ارائه دهید. اگر مایلید اطلاعات بیشتری در مورد خدمات اضافی کسب و کار و افزونه های ما که می تواند به شما در رشد شرکت جدیدتان کمک کند، با تیم خدمات شرکت ما صحبت کنید.

young-couple-buying-car-car-showroom-scaled.jpg

مشتریان خوشحال ما!

"من مشکلاتی با تشکیل شرکت خود داشتم و با خدمات مشتری تماس گرفتم. با ماریان صحبت کردم که واقعاً مفید بود و از من با اطلاعات مربوطه برای ارسال حمایت کرد.

او به طور موثر به سوالات من از جمله رسیدگی به نگرانی هایی که داشتم پاسخ داد."
سعيد الحسيني
كشور عراق
"من برای اکثر نیازهای شرکت خود از این شرکت استفاده کرده ام و آنها همیشه مفید، آگاه و کارآمد هستند.

این بهترین مركز ثبت كسب وكار بين المللي است که برای نیازهای شرکتم دیده ام. روز دیگر تماس گرفتم و با شاون صحبت کردم که بسیار مفید بود و تقریباً بلافاصله سؤال من را حل کرد. خدمات عالی - متشکرم!"
دكتر فاديا بومجاهد
كشور لبنان
"ساختار قیمت‌گذاری ساده و قابل درک و خدمات مشتری فوق‌العاده است. پاسخ‌های سریع و سرراست به سوالات من، همانطور که توسط بخش فارسي زبان نشان داده شد که به یک سوال اخیر با یک سوال بسیار سریع و سریع پاسخ داد.

پاسخ مفید کمتر از 2 ساعت پس از ارسال آن. .."
دكتر امجد غرباوى
كشور ايران

راهنمایی تخصصی کارشناسان "YCF"

راهنمایی های تخصصی کارشناسان ما برای کمک به مدیریت کسب و کارتان

کد احراز هویت WebFiling چیست؟

چگونه یک سرویس آدرس کسب و کار برند شما را تقویت می کند

نحوه انتخاب نام شرکت های خصوصی بامسئولیت محدودبه سهام

یک شرکت محدود چه سوابقی را باید نگه دارد؟

چرا ما را برای راه اندازی شرکت خود انتخاب کنید؟

تیم ما بیش از 21 سال تخصص کارشناسی دارد که شرکت‌ها را تشکیل می‌دهند و خدمات شرکتی و منشی را ارائه می‌دهند که به هزاران مشتری ما کمک می‌کند تا هر سال کسب و کار خود را توسعه دهند. ما به طور باورنکردنی مشتاق کیفیت خدمات خود هستیم و همانطور که با بررسی ها و رتبه بندی های عالی ما نشان داده شده است، به بازخورد مشتریان خود بسیار افتخار می کنیم. بارها و بارها، ما برای ارزش و تخصص که تیم ما به آن شناخته شده است، انتخاب می‌شویم.

"YCF" مورد اعتماد حسابداران

حسابداران و وکلا در سراسر کشور انگلستان برای حمایت از مشتریان خود با ثبت شرکت و خدمات تجاری ساده و مؤثر به تیم ما متکی هستند. ما یک سرویس آزمایش شده ارائه می دهیم که می توان به آن اعتماد کرد.

داستان تجربه لیزا

"YCF" ، یک شرکت بسیار با تجربه در زمینه خود. و با اعتماد به نفس پروژه را تا زمانی که تمام سوالات از شما پرسیده نشده است شروع نکنید و این نکته بسیار مهمی است، زیرا به بالاترین نتایج دلخواه خواهد رسید. آنها به همه سؤالات من پاسخ دقیق وروشنی دادند.

آماده دریافت پاسخ از یک متخصص هستید؟

Get In Touch
Find Us
Follow Us

Send us a message

?Need a little help

Speak to our team now

error: Content is protected !!