YCF | Register Company in UK & USA

Frequently Asked Questions

سوالات متداول

سوالات متداول بخش 1

شرکت سهامی خاص با مسئولیت محدود (LTD)

شرکت خصوصی با مسئولیت محدود آماده به کار

شرکت خصوصی با مسئولیت محدود با گارانتی (PLG)

شرکت سهامی عام (PLC)

مشارکت با مسئولیت محدود (LLP)

شرکت مدیریت املاک (PMC)

اگر نگران اصالت ثبت شرکت خود هستید و می خواید از وضعیت ثبت آن باخبر شوید ويا مي خواهيد وضعیت ثبت شرکت خود را بررسی کنید؟ کافی است به سایت دولت انگلستان مراجعه نمایید. ودر بخش خانه شرکتها، شماره ثبت یا نام شرکت خود را جستجو کنید.

https://www.gov.uk/

بله. یکی از راه‌های دریافت اقامت انگلیس برای شما و خانواده‌تان، ثبت شرکت در انگلستان است. ولی در حیطه وحوزه فعالیت های مجموعه ما، نیست. وظیفه ما فقط ثبت شرکت میباشد.

ثبت شرکت در انگلیس بسیار کوتاه است و حدود 3 روز کاری زمان می‌برد.

 • مزایای مالیاتی:

به عنوان یک شرکت محدود ثبت شده مالیات شخصی کمتری نسبت به یک تاجر پرداخت خواهید کرد.

سود شرکت محدود شما مشمول مالیات شرکت خواهد بود وبرای سال 19٪ تعیین شده است. همچنین هدف این است که این نرخ برای آوریل 2021 به 17٪ کاهش یابد.

به عنوان مدیر شرکت خود می توانید تصمیم بگیرید که حقوق کمی از مشاغل بگیرید و سپس درآمد بیشتری را در قالب سهامدار دریافت کنید.

از آنجا که پرداخت سود سهام شرکت محدود به طور جداگانه مالیات می شوند، مشمول پرداخت های NIC نمی شوند. این یعنی درامد بیشتر در جیب شما.

 • شرکت شما به خودی خود یک نهاد خواهد بود:

یک شرکت محدود ثبت شده دارای یک نهاد متمایز برای خود خواهد بود. این بدان معناست که هر آنچه در نام شرکت از حساب بانکی تجاری خود گرفته تا وام ، موافقت نامه های اعتباری و دارایی ها نگهداری می شود کاملاً جدا از سهامداران شرکت است.

 • تصویری از یک حرفه ای:

شکی نیست که تشکیل شرکت محدود به کار شما جلوه ی حرفه ای تری می بخشد. این می تواند به ایجاد اعتماد و اعتقاد مشتری نسبت به محصولات یا خدمات شما کمک شایانی کند.

 • نام تجاری محافظت شده:

به عنوان بخشی از مراحل تشکیل شرکت شما ، نام تجارت شما در انگلیس ثبت می شود و در لیست ثبت رسمی شرکت ها قرار می گیرد. این بدان معنی است که پس از ثبت نام شرکت شما، توسط قانون انگلستان محافظت می شود و هیچ کس نمی تواند از نام تجاری شما برای تجارت تحت عنوان استفاده کند. نه تنها این بلکه هیچ کس نمی تواند تحت عنوان و نامی که بسیار شبیه به نام شرکت ثبت شده شما می باشد تجارت کند به خصوص اگر تجارت آنها تقریباً مشابه شما باشد یا در همان بخش تجاری فعالیت داشته باشد.این یعنی رقیب کمتر و بسیار عالی است زیرا شما می دانید که هیچ کس نمی تواند با تظاهر، برای وسوسه کردن مشتریان شما اقدام .

 • هزینه های تجاری:

یکی از تصورات غلط رایجی که در جامعه وجود دارد این است که تأسیس شرکت محدود برای شما یک فرایند بسیار پرهزینه حسوب می شود که شامل استخدام وکالت و تهیه اسناد تجاری قانونی است.

در واقع شما می توانید یک شرکت با اختیارات محدود شخصی خود را با مبلغ 550 پوند بصورت دیجیتال راه اندازی کنید.

حداقل سرمایه اولیه برای راه‌اندازی شرکت در کشور انگلستان یک پوند! است.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت:

ارائه مدارکی که نشان دهنده هویت فرد باشد میبایست از طریق آپلیکیشن احراز هویت جهت ثبت شرکت در انگستان ارایه داده شوذ:

 • ارائه پاسپورت معتبر با حداقل یک سال اعتبار
 • كارت ملي معتبر
 • شناسنامه عكس دار
 • آدرس دقيق جهت دريافت مدارك (گواهی معتبر از محل سکونت جهت ثبت اطلاعات در سایت دولت انگلستان)
 • دانلود برنامه احراز هویت مورد اعتماد دولت انگلیس

Credas

تكميل فرم های مربوطه جهت ثبت اطلاعات در سایت دولت انگلستان

 • فرم درخواست ثبت شركت
 • فرم اطلاعات اولیه شركت

سوالات متداول بخش 2

نحوه ثبت شرکت در انگلیس در تمام مناطق آن یکسان است. برای تاسیس شرکت در لندن کافی است نوع شرکت خود را انتخاب کنید و مدارک مورد نیاز جهت تشکیل آن را فراهم نمایید.

بله، تمام فرایند ثبت شرکت در انگلیس می‌تواند به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری، توسط بخش citizen business وابسته به مجموعه مرکز شهروند جهانی، انجام ‌مى شود.

شرایط ثبت شرکت در انگلستان به گونه ای می باشد که حتما نیاز نیست شما به انگلستان سفر کنید تا بتوانید شرکت خود را به ثبت برسانید و ثبت شرکت می تواند بسیار سریع و حتی آسان باشد.

در واقع برای اینکه شما بتوانید شرکت تان را در انگلستان ثبت کنید حتی نیازی به اقامت در انگلستان ندارید و می توانید بدون مراجعه کردن حضوری، توسط تیم کارشناس ما شرکت را ثبت کنید.

هر شرکتی باید یک نام منحصر به فرد داشته باشد بنابراین از انتخاب نامی که شباهت زیادی به نام یک برند رقیب دارد خودداری کنید.

داشتن آدرس دفتر انگلیس یکی از الزامات ثبت شرکت شما میباشد.

لذا آدرسی که شما انتخاب می کنید باید یک آدرس واقعی و فیزیکی در انگلستان باشد و این ادرس باید متعلق به همان کشوری باشد که شما قصد تاسیس شرکت را در آن دارید. در انگلستان استفاده از PO Box مجاز است اما با این حال هنوز هم باید آدرس و کد پستی دقیق را وارد کنید. آدرس این شرکت در ثبت نام آنلاین در دسترس عموم خواهد بود.

آدرس دفتر انگلیس جهت ثبت شرکت خود را به ما بسپارید.

در انگلستان نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها، مالیاتی است که ازسود شرکت ها جمع آوری می شود. مبلغ آن بر مبنای آن سود خالص شرکتهایی است که در حین انجام فعالیت های تجاری خود و معمولاً در طول یک سال کاری کسب می کنند. معیار مورد استفاده ما به بالاترین نرخ درآمد شرکتها اشاره دارد. درآمد حاصل از نرخ مالیات شرکت یک منبع مهم درآمدی برای دولت انگلستان محسوب می گردد.

برای اهداف مالیاتی، باید کسب‌وکار انگلستان خود را در HMRC ثبت کنید.

برای ثبت در سامانه مالیات، باید اطلاعات زیر را به HMRC گزارش کنید:

 •  شماره ثبت شرکت
 •  تاریخ شروع فعالیت شرکت
 •  تاریخ سال مالی شرکت ثبت‌شده توسط شما

1. انتخاب ساختار شرکت

2. ثبت یک اسم برای شرکت

3. ثبت اطلاعات شرکت

4. اختصاص دادن سهام شرکت

5. تکمیل اساسنامه شرکت

6. اخذ وکیل

7. ارائه مدارک مورد نیاز

8. ثبت شرکت

سوالات متداول بخش 3

ما به قیمت گذاری روشن وشفاف اعتقاد داریم. قیمت اعلام شده قیمتی است که شما می پردازید. هیچ هزینه اضافی برای ثبت شرکت شما در ما وجود ندارد.

داشتن آدرس دفتر انگلیس یکی از الزامات ثبت شرکت شما میباشد.

YCF یک آدرس واقعی و فیزیکی در انگلستان در اختیار شرکت شما قرار میدهد. آدرس دفتر انگلیس جهت ثبت شرکت خود را به ما بسپارید. نیازی به پرداخت هیچ مبلغی خارج از پلن ها وبسته ها نیستید.

بسته های شگفت انگیز ما ویژه ثبت شرکت Ltd میباشد. ثبت شرکت با مسئولیت محدود Llp ودیگر انواع ، نیاز به داشتن آدرس دقیق فیزیکی وواقعی در یکی از شهرهای انگلستان خواهد بود.

آدرس دفتر انگلیس YCF:

Kemp House, 160 City Road, London, EC1V 2NX

مالیات همواره یکی از درآمدهای اصلی هر دولتی بوده است. قوانین کشورانگلیس حاوی نکات ارزشمندی در رابطه با موارد معافیت مالیاتی می‌باشد.  یکی از این نکات “معافیت موقت مالیاتی” است که به مدت چند سال به صنایع جدید و نوپا جهت مهیا نمودن شرایط پیشرفت و توسعه‌شان داده می‌شود.

اگر شرکتی در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت برسد اما در هر مرحله‌ای به هر دلیلی دیگر به فعالیت خود ادامه ندهد، باید اقدامات قانونی لازم برای اعلام عدم فعالیت خود را فوراً تکمیل کند. در حقیقت، شرکت‌های بدون فعالیت نیز باید اقداماتی انجام دهند. تسلیم اظهارنامه عدم فعالیت شرکت بعلاوه دیگر مدارک مورد نیاز را به کارشناسان خبره YCF بسپارید.

داشتن وکیل قانونی باید در کشور انگلستان دفتر واقعی وفیزیکی داشته باشد. 

ما اینجا هستیم تا بتوانیم در کنار یکدیگر راه پر پیچ و خم امورات ثبتی را بپیماییم. ما در زمینه خود متخصص هستیم، تیم ما کلیه خدمات ثبت شرکت را در اسرع وقت وبا بهترین کیفیت ممکن انجام خواهیم داد.

ثبت شرکت رسمی وقانونی زمانی حق فعالیت دارد که در سایت رسمی دولت انگستان تمامی اطلاعات لازم آن شرکت قید شده باشد. شما کافی است در سایت مزبور نام ثبت شده یا شماره شرکت خود را جستجو کنید:

https://www.gov.uk/

" YCF BOX" این ماه رو از دست نده!

اگه هنوز از تخفیف‌های جشنواره "بسته های شگفت انگیز ثبت شرکت" استفاده نکردی، بهتره عجله کنی!

1
Digital

Save: £2.200

£265

$364

9.500.000 تومان

/ Year
LTD
Company Package
2
Basic

Save: £2.200

£365

$498

13.200.000 تومان

/ Year
LTD
Company Package
3
Privacy

Save: £2.200

£465

$634

16.800.000 تومان

/ Year
LTD
Company Package
4
Professional

Save: £2.200

£565

$773

20.400.000 تومان

/ Year
LTD
Company Package
5
International

Save: £2.200

£665

$915

23.850.000 تومان

/ Year
LTD
Company Package

آماده دریافت پاسخ از یک متخصص هستید؟

Get In Touch
Find Us
Follow Us

Send us a message

?Need a little help

Speak to our team now

error: Content is protected !!